L1080788.jpg
_0RK4104.jpg
GGFEST-web-kalns-P2340747-.jpg
_0RK3708.jpg
_DSC4402.jpg
L1080788.jpg

Intro


#GGFEST

Ghetto Games festivāls Ventspilī

2019. gadā ir noslēdzies!

SCROLL DOWN

Intro


#GGFEST

Ghetto Games festivāls Ventspilī

2019. gadā ir noslēdzies!

12. un 13. jūlijā, astoto gadu amatieri, pasaules līmeņa sportisti un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji pulcējās Ventspilī, lai piedalītos lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā.

GGFEST 2019 video pleiliste:


Festivāla kulmimācija tika sasniegta, līdz ar vērienīgāko hip hop mūzikas koncertu Latvijā, kas vienkopus pulcēja lielāko skaitu šī žanra labākos izpildītājus vienkopus.GGFEST-web-logo-ar-bella.png
_0RK4104.jpg

Aktivitātes lv


Aktivitātes lv


GHETTO GAMES FESTIVĀLA SPORTA VEIDI

Ghetto Basket turnīrs

BMX frīstails

Kendama

Skreiriteņu frīstails

Ghetto stunt frīstails

Inline skating

Ghetto Football turnīrs

Spēka disciplīna

Ghetto Dance turnīrs

Skeitbordings

Ielu vingrošana

 

GGFEST-web-kalns-P2340747-.jpg

Hip Hop Festivāls


Hip Hop Festivāls


Divas dienas, viena Galaxy S10 skatuve, 12 dažādi mūziķi. Tas viss notiek Ventspilī-bezmaksas!majaslapa cover hip hop plakāts.jpg
 

HIP HOP FESTIVĀLA MĀKSLINIEKI

12.jūlijs

13.jūlijā

GGFEST-web-logo-ar-bella.png
_0RK3708.jpg

Par mums


Par mums


 

Ghetto Games festivāls ir ģimenei draudzīgs ielu sporta un kultūras festivāls, kas ik gadu pulcē labākos pasaules ekstrēmo sporta veidu līderus Ventspilī.

12. un 13. jūlijā, Ventspilī notiks lielākais alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikums Baltijā – Ghetto Games Festivāls. Pirmo reizi sadarbībā ar Samsung Galaxy S10, jau ierasto ekstrēmo sporta veidu sacensības un ģimenes atpūtai veltītos pasākumus, papildinās Latvijas labāko hiphop mākslinieku priekšnesumi.

Festivāla laikā skatītājiem ir iespēja ieraudzīt un just līdzi pasaulē labākajiem ekstrēmo sporta veidu līderiem, kā arī iegūt brīnišķīgu pieredzi.

Šeit satiekas talants un pieredze, kopā veidojot svētkus, kuru galvenais mērķis ir svinēt aizrautību pret ekstrēmo sportu.

GGFEST laikā satiekas vairāk kā 1500 dalībnieki no 31 valsts, lai pierādītu sevi un satiktu sev līdzīgi domājošus jauniešus. Tie ir svētki, kuros tiek svinēta kaislība pret ekstrēmo sportu, kā arī iespēja redzēt pagātni un nākotni.

 
 


”Ghetto Games festivāls ir brīnums sevī…”

Be-Mag

GGFEST vienmēr ir bijusi kopības sajūta starp cilvēkiem ar kaislību pret savu nodarbošanos.

Tās ir brīvdienas, kurās satiekas talants un pieredze, kopā veidojot svētkus, kuru galvenais mērķis ir svinēt aizrautību pret ekstrēmo sportu.

Mūsu partneri: Ventspils pilsētas dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta

GGFEST atbalstītāji: Olimpiskais centrs “Ventspils”, atrakciju parks “Piedzīvojumu parks” , “Maxima”, LTSP, ProBasketball, “Sporta Punkts” Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola federācija,  minerālūdens “Mangalļi”.

Informē: TV24, JCDecaux, Otrkito, Kas Jauns, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Be-Mag, One, Ride UK, BMXrider.de

 
_DSC4402.jpg

Galerija


Galerija


VIDEO

BILDES

GGFEST-web-logo-ar-bella.png