Ghetto Games festivāls ir ģimenei draudzīgs ielu sporta un kultūras festivāls, kas ik gadu pulcē labākos pasaules ekstrēmo sporta veidu līderus Ventspilī.

12. un 13. jūlijā, Ventspilī notiks lielākais alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikums Baltijā – Ghetto Games Festivāls. Pirmo reizi sadarbībā ar Samsung Galaxy S10, jau ierasto ekstrēmo sporta veidu sacensības un ģimenes atpūtai veltītos pasākumus, papildinās Latvijas labāko hiphop mākslinieku priekšnesumi.

Festivāla laikā skatītājiem ir iespēja ieraudzīt un just līdzi pasaulē labākajiem ekstrēmo sporta veidu līderiem, kā arī iegūt brīnišķīgu pieredzi.

Šeit satiekas talants un pieredze, kopā veidojot svētkus, kuru galvenais mērķis ir svinēt aizrautību pret ekstrēmo sportu.

GGFEST laikā satiekas vairāk kā 1500 dalībnieki no 31 valsts, lai pierādītu sevi un satiktu sev līdzīgi domājošus jauniešus. Tie ir svētki, kuros tiek svinēta kaislība pret ekstrēmo sportu, kā arī iespēja redzēt pagātni un nākotni.

 
 


”Ghetto Games festivāls ir brīnums sevī…”

Be-Mag

GGFEST vienmēr ir bijusi kopības sajūta starp cilvēkiem ar kaislību pret savu nodarbošanos.

Tās ir brīvdienas, kurās satiekas talants un pieredze, kopā veidojot svētkus, kuru galvenais mērķis ir svinēt aizrautību pret ekstrēmo sportu.

Mūsu partneri: Ventspils pilsētas dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta

GGFEST atbalstītāji: Olimpiskais centrs “Ventspils”, atrakciju parks “Piedzīvojumu parks” , “Maxima”, LTSP, ProBasketball, “Sporta Punkts” Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola federācija,  minerālūdens “Mangalļi”.

Informē: TV24, JCDecaux, Otrkito, Kas Jauns, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Be-Mag, One, Ride UK, BMXrider.de