GHETTO GAMES FESTIVĀLA PROGRAMMA

VENTSPILS 2019

 

Piektdiena 12. jūlijs

OC “Ventspils” skeitparks

09:00 - 10:00 RIPOT.LV Scooter freestyle iesildīšanās (iesācēji un amatieri)
10:00 - 13:00 RIPOT.LV Scooter freestyle sacensības (iesācēji un amatieri)
13:00 - 16:00 VANS Latvijas Skeitborda līgas 3. posms
(iesildīšanās un sacensības iesācēju, amatieru un meiteņu grupām)
16:00 - 20:00 Starptautiskās BMX freestyle PRO sacensību treniņbraucieni
18:00 - 20:00 Starptautiskās BMX freestyle PRO sacensības
20:00 Apbalvošana Lielajā laukumā

Lielais prospekts

12:00 - 18:00 Streetbike freestyle treniņbraucieni

Airēšanas bāze "Dampeļi".

10:00 - 21:00Baltijas SUP kausa izcīņu

Kuldīgas iela

12:00 - 24:00STREET FOOD LATVIJA / ēdināšanas zona

Lielais laukums

18:00 - 00:05 Hip - hop koncerts

18:00 – 18:45 Brīvrunu Projekts

19:00 – 19:45 Viņa

20:00 – 20:20 Sketiparka dalībnieku – APBALVOŠANA

20:20 – 21:05 Arturs Skutelis

21:20 – 22:05 ansis

22:20 – 23:05 Fakts

23:20 – 00:05 Kreisais Krasts

Sestdiena 13.jūlijs

OC “Ventspils” skeitparks

09:00 - 11:00 The Rolling inline skrituļslidošanas sacensības (amatieru un meiteņu grupas iesildīšanās)
11:00 - 13:00 The Rolling inline skrituļslidošanas sacensības (amatieru un meiteņu grupa)
13:00 - 15:00 The Rolling inline skrituļslidošanas sacensības (PRO grupas finālbraucieni)
15:00 - 16:00 VANS Latvijas Skeitborda līgas PRO sacensības (treniņbraucieni)
16:00 - 17:30 VANS Latvijas Skeitborda līgas PRO sacensības (finālsacensības)
17:30 - 18:30 RIPOT.LV Scooter freestyle PRO sacensību treniņbraucieni
18:30 - 20:00 RIPOT.LV Scooter freestyle PRO sacensības treniņbraucieni
20:00 Apbalvošana Lielajā laukumā

OC “Ventspils” skeitparks

12:00-19:00 Kendamas sacensības - Kendama Latvija Open

Lielais prospekts

12:00 - 18:00 Streetbike freestyle finālsacensības
12:00 - 19:00 Ghetto Dance ielu dejas hip-hop un popping disciplīnas
12:00 - 18:00 Ghetto Football ielu fubola turnīri
12:00 - 18:00 Ghetto Basket ielu basketbola turnīri

Airēšanas bāze "Dampeļi".

10:00 - 21:00 Baltijas SUP kausa izcīņu

Kuldīgas iela

12:00 - 24:00 STREET FOOD LATVIJA / ēdināšanas zona

OC “Ventspils” ielu vingrošanas laukums

12:30-17:30 "Baltijas Open čempionāts ielu vingrošanā"
12.30 Dalībnieku reģistrācija.
13:00 „Trepe” uz pievilkšanās stieņa.
14:00 „Trepe” uz līdztekām.15:00 „Push-up King” sacensības
15:30 „Push-up hold Queen” sacensības
16:00 „Freestyle” sacensības tautas klasei
16:30 „Baltic Open” čempionāts ielu vingrošanas „Freestyle” disciplīnā meistariem
17:30 Apbalvošana

Lielais laukums

18:00 – 18:45 Fanya, beirak, Minay

19:00 – 19:45 rolands če & xantikvariāts

20:00 – 20:20 Sketiparka dalībnieku – APBALVOŠANA!

20:20 – 21:05 Edavārdi

21:20 – 22:05 Latgalīšu Reps

22:20 – 23:05 Ozols

23:20 – 00:05 Singapūras Satīns